Všichni si přejeme ve své poslední chvíli držet za ruku blízkého člověka, málokomu se přání však splní. Pomozte nám situaci změnit, díky Vaší podpoře to dokážeme.

Aktuálně potřebujeme zajistit chod hospice pro tento rok, schází nám především finance na platy pro sestřičky a lékaře.

Domácí hospicová péče není zatím plošně hrazena z veřejného zdravotního pojištění a finance na celý chod hospice hledáme u dárců. Pokud nám můžete i Vy přispět, využijte platební bránu uvedenou na této stránce. Dostanete na email potvrzení o přijetí daru a v případě zájmu Vám vystavíme potvrzení o daru. Děkujeme za Vaši štědrost a ochotu, díky níž můžeme pomáhat dalším těžce nemocným klientům.

 

AKTUÁLNĚ:

Benzín pro Domov – plzeňskou hospicovou péči

Vážení přátelé, díky projektu ČSOB můžeme získat finance na benzín pro naše sestřičky. Jak ve videu uvidíte, bez benzínu to u nás skutečně nejde. Proto Vás prosíme, přispějte na uvedený účet, nezapomeňte na variabilní symbol a šiřte žádost o podporu i mezi Vaše známé. Každá koruna se počítá… ČSOB následně vybrané finance znásobí. Děkujeme.

https://www.csobpomaharegionum.cz/projekty/plzensky/2016995/benzin-pro-domov?fbclid=IwAR2usv1h3HXbxGfJhe0N6c3C8bshebAP3rGQBveRbS8bAWFFHENkClEV3Sw