Plzeňská karta + Senior Pas

Využívejte veřejnou dopravu v Plzni a Plzeňském kraji a zároveň čerpejte slevy, které jsou nabízeny v rámci projektu Senior Pas. Na jedné kartě máte vše, co potřebujete. Jedná se o propojení dvou projektů, které umožňuje držitelům Plzeňské karty čerpat slevy a jiné výhody projektu Senior Pas po celé České republice.

Projekt Senior Pas je určen na podporu obyvatel starších 55 let, je do něj zapojeno mnoho partnerů z celé České republiky, kteří poskytují slevy ve výši 5 – 50 %. Jedná se především o slevy z oblasti zdravotnictví, lázeňství, ubytování, stravování, slevy na zboží a služby atd. Pro jeho využívání je nutná registrace.

Projekt Plzeňská karta nabízí multifunkční městskou kartu, která slouží nejen k odbavení ve veřejné dopravě v Plzni a Plzeňském kraji, ale také jako platební prostředek u zapojených partnerů (např. ZOO Plzeň) nebo jako identifikátor (např. jako čtenářský průkaz v Plzeňské knihovně). Držitelé karty mohou využívat také Bonusový program Plzeňské karty, který rovněž nabízí slevy na různé zboží a služby např. v oblasti vzdělávání, kultury, sportu apod.

Plzeňskou kartu s logem Senior Pas je možné získat v Zákaznických centrech PMDP. V případě, že Plzeňskou kartu již máte, provedete pouze registraci do projektu Senior Pas a zdarma dostanete přelepku na vaši stávající kartu.

Více informací naleznete na: www.plzenskakarta.cz a www.seniorpasy.cz

 

Kinder- und Jugendhospiz Balthasar

Kinder- und Jugendhospiz Balthasar je nejstarší dětský lůžkový hospic v Německu. 19.7.2021 navštívili tento hospic v Olpe naši zástupci – ředitelka Jana Červánková, dětský lékař

Více zde »

VDV – Nadace Olgy Havlové

I v tomto roce nás podpoří VDV – Nadace Olgy Havlové. Z daru nadace můžeme zakoupit pro naše pacienty pomůcky, např. posuvné podložky, krytí Mepilex,

Více zde »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *